خدمات مرتبط با بهینه سازی عبارتهای کلیدی

سئوی گام به گام

فرآیند سئو (بهینه سازی رتبه وب سایت در موتور جستجوگر گوگل) دارای مراحل متوالی، موازی و پیچیده ای بوده و وضعیت سایت یا میزان سختی کلمه کلیدی، در انجام درست این مراحل نقش بسزایی دارد و با انجام درست آن می توان سیگنال مثبتی را به گوگل مخابره کنیم تا رتبه وب سایت کسب و کار شما در مدت زمان مشخصی ارتقا یابد.

در سئوی گام به گام گوگل فِرست (google first) بیش از 60 فرآیند، با توجه به آنالیز لحظه به لحظه الگوریتم های روز گوگل، طبقه بندی، استانداردسازی و ارائه شده است تا برای اولین بار در ایران، این امکان برای مشتاقان و علاقه مندان به بهبود کسب و کار خود در فضای گوگل فراهم آید، تا با استفاده از دانش و اطلاعات گوگل فرست، مراحل سئو سایت خودتان توسط شما و با همراهی ما طی گردد. در سئوی گام به گام شما می توانید با مطالعه دقیق تر مراحل و نحوه آنالیز موتور جستجوگر گوگل (google)، نقاط ضعف و قوت خود را بشناسید .

با توجه به سختی کلمه، اقدامات پایه و دانش کسب شده اقدام به انتخاب فرآیندها نمایید و به صورت گام به گام، مراحل سئو را طی نموده و پس از مشاهده نتیجه هر مرحله، با مشاوره رایگان کارشناسان ما در خصوص مراحل بعدی تصمیم گیری نمایید.

سئو با گوگل فرست در شبکه های اجتماعی